Zaloguj

Token MAA

 

Aplikacja mobilna mToken Asseco MAA to nowoczesne rozwiązanie do autoryzacji operacji bankowych on-line. 
To bardzo wygodna i bezpieczna aplikacja, dzięki której otrzymujesz przejrzyste powiadomienie autoryzacyjne, nie tracąc tym samym czasu na odręczne przepisywanie haseł SMS czy też kodów generowanych przez inne urządzenia. Dodatkowo poprzez powiadomienia PUSH aplikacja od razu poinformuje Cię o wszelkich ruchach na Twoich rachunkach, takich jak próba logowania czy zmiana salda.

mToken jest dla tych, którzy cenią wygodę, nowoczesność, bezpieczeństwo, a przede wszystkim prostotę oraz intuicyjną obsługę.

Aplikacja jest dostępna od wersji Androida 5.0. Zalecana wersja Androida to 6.0
Wymaga min. 25MB wolnej przestrzeni dyskowej.

    
POBIERZ APLIKACJĘ (KLIKAJĄC TUTAJ)

 


 
 

   
Bezpieczeństwo
Poufność
Sprawnośc działania
Wraz z mToken Asseco MAA otrzymujesz pełną gwarancję bezpieczeństwa i autentyczności.   Powiadomienia transakcyjne nie są dostępne dla innych aplikacji na Twoim urządzeniu (telefon/tablet).   Potwierdzasz transakcje jednym kliknięciem na ekranie swojego telefonu.
         
   

Jedna aplikacja   Szybkość   Intuicyjna obsługa
Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania. Cały proces potwierdzania operacji odbywa się w aplikacji.   Nie tracisz czasu na odręczne przepisywanie haseł SMS czy też kodów generowanych przez inne urządzenia.   Otrzymujesz w aplikacji przejrzyste powiadomienie autoryzacyjne oraz informacyjne.
         

Poniżej zamieszczamy szczegółowe instrukcje oraz odnośniki do filmów prezentujących
działanie miniaplikacji:


Instrukcja przypisania aplikacji mToken Asseco MAA

Instrukcja autoryzacji zlecenia poprzez mToken Asseco MAA

Poniżej znajdą Państwo sczegółową instrukcje pierwszego logowania oraz autoryzacji za pomocą aplikacji mToken Asseco MAA.