Zaloguj

Paybynet

Szybkie płatności internetowe w Banku Spółdzielczym w Jarosławiu!

Usługa Paybynet działa w modelu "płatności linkiem" (pay-by-link). Klient płacąc za towary lub usługi w Internecie, wybiera płatność przez SGB/BPS i zostaje przekierowany do systemu bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu widoczny jest wypełniony przelew, który wystarczy tylko zaakceptować, aby sfinalizować transakcję. Po zaakceptowaniu przelewu przez Klienta, sprzedawca od razu otrzymuje potwierdzenie i może zrealizować zamówienie.

Współpraca Banków Spółdzielczych z Grupy BPS z Krajową Izbą Rozliczeniową zapewnia Klientom stabilność i pewność transakcji realizowanych za pomocą Paybynet, a także dostęp do pozostałych największych platform płatności:

  • Przelewy24,
  • Transferuj.pl,
  • eService Online,
  • IAI Płatności,
  • Dotpay.pl.

Dzięki temu Klienci mają do swojej dyspozycji możliwość płacenia w tysiącach sklepów internetowych. Platforma organizacyjno-techniczna Paybynet została uznana przez Narodowy Bank Polski za system rozliczeniowy, co gwarantuje bezpieczeństwo tej formy płatności. KIR zapewnia też przejrzystość rozliczeń, ponieważ przelewy wykonywane są bezpośrednio z rachunku bankowego Klienta na rachunek bankowy sklepu lub urzędu.

Najczęściej zadawane pytania
Czym różni się usługa płatności online Paybynet od innych tego typu usług na rynku?
Podstawową różnicą jest sposób przekazywania środków pieniężnych od kupującego do sprzedawcy. Trafiają one wprost na rachunek bankowy sklepu lub urzędu, w pełnej wysokości 
i w schemacie: "jedna płatność – jeden przelew". Jeżeli Klient ma do zapłacenia prowizję za transakcję (takie prowizje pobierają urzędy za zamawiane usługi), to kwota prowizji jest czytelnie wyodrębniona.

Czy usługa płatności internetowych Paybynet jest bezpieczna?
Zdecydowanie tak. Operatorem usługi płatności online Paybynet jest Krajowa Izba Rozliczeniowa, dzięki której rocznie realizowanych jest 1,6 miliarda przelewów międzybankowych. Dodatkowo do wymiany danych dochodzi z wykorzystaniem podpisu elektronicznego oraz protokołu SSL, dającym pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności.

Przy wyborze metody płatności, na liście banków, wybieramy "SGB/BPS", a w kolejnym kroku "Bank Spółdzielczy w Jarosławiu".

Więcej informacji na stronie www.paybynet.pl

Aby zapłacić poprzez Paybaynet, na początku należy wybrać metodę płatności.

Po wybraniu odpowiedniego okienka naciskamy potwierdź.
Otrzymujemy informację zwrotną na temat transakcji.
Po sprawdzeniu danych możemy złożyć zamówienie.


Strona przekierowuje do wyboru Banku, gdzie z listy zaznaczamy


Następnie jesteśmy odsyłani do podsumowania płatności gdzie zaznaczamy „Banki Spółdzielcze” oraz klikamy dalej.

W kolejnym oknie wybieramy województwo Podkarpackie i Bank Spółdzielczy w Jarosławiu.

Strona przeniesie nas do witryny bankowej do której wymaganie jest logowanie.

Po zalogowaniu się wybieramy rachunek z którego chcemy dokonać płatności

Następnie finalizujemy transakcję wpisując kod autoryzacyjny. Po kliknięciu „AKCEPTUJ” strona zostanie automatycznie zamknięta, a transakcja zakończona.

Płatności PayByNet działają tylko w czasie dostępności rachunku bankowego, a więc taka operacja jak zamknięcie dnia w systemie bankowym (pon-pt: od ok. 18 do ok. 20, sobota od ok. 13:30 do ok. 15:30) uniemożliwia dokonanie płatności.