Zaloguj

Nowa bankowość internetowa CBP

Przedstawiamy Państwu nowy system bankowości internetowej CBP (Customer Banking Platform) przeznaczony dla Klientów Indywidualnych oraz Małych Firm. Dostęp do prezentowanego rozwiązania mają wszyscy nasi Klienci na podstawie dotychczas funkcjonujących środków dostępu.

Jest to innowacyjne rozwiązanie przygotowane z myślą o współczesnym Kliencie - dostosowujące się do jego indywidualnych potrzeb i preferencji.
System jest zbudowany w oparciu o rozwiązania zgodne z paradygmatem RWD (Responsive Web Design). Pozwala to na używanie tego samego systemu na urządzeniach typu smartfon, tablet oraz desktop. W zakładce "Filmy instruktażowe" prezentujemy Państwu w łatwo przyswajalnej formie sposób postępowania podczas używania kolejnych miniaplikacji składających się na system. Zachęcamy do zapoznania się z nowym systemem, gdyż w niedługim czasie otworzy on naszym Klientom nowe możliwości.

Zwracamy Państwa uwagę, na ważny element bezpieczeństwa, jakim jest certyfikat strony. W przypadku nowego systemu, certyfikat wydany jest przez firmę Unizeto Technologies S.A. dla Banku Spółdzielczego w Jarosławiu. Prosimy każdorazowo weryfikować poprawność strony logowania: https://bsjaroslaw.cui.pl/.

Dostęp do strony logowania otrzymamy klikajac w nagłówku strony głównej na link: "NOWA BANKOWOŚĆ".

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Zespołem Obsługi Informatycznej pod nr tel. 16 621 62 63 lub 16 628 32 08.

Poniżej zamieszczamy instrukcje do poszczególnych miniaplikacji systemu.

Poniżej zamieściliśmy linki do filmów prezentujących działanie miniaplikacji bankowości internetowej CBP.

Butik aplikacji

Aplikacja PRZELEWY

Aplikacja RACHUNKI

Aplikacja LOKATY

Aplikacja TERMINARZ

Aplikacja DOŁADOWANIA

Aplikacja KREDYTY

Koszyk przelewów

PRZEPŁYWY

Funkcja WIELOPODPIS