Zaloguj

Nowa Bankowość EBP

 

Obsługa Informatyczna dostępna pod numerami telefonów: 16 621 62 63; 16 628 32 08

 

Szanowni Klienci.

Z radością informujemy że już wkrótce otrzymają Państwo dostęp do nowoczesnej bankowości elektronicznej EBP. Jest to rozwiązanie dedykowane zarówno Klientom detalicznym jak i korporacyjnym. Nowe funkcjonalności, możliwość modyfikacji pulpitu bankowości przez Klienta i dopasowanie go do własnych potrzeb to jedynie część cech, które czynią naszą nową bankowość internetową Asseco EBP  jedną z najlepszych w Polsce.

Bankowość Korporacyjna:

Zmiana sposobu logowania nastąpi wyłącznie wśród użytkowników bankowości korporacyjnej. Dla użytkowników korzystających z tokenów Vasco wprowadzona została metoda podpisu transakcji kartą mikroprocesorową z wykorzystaniem aplikacji Asseco SCSA, która dostępna będzie z poziomu okienka autoryzacji. W procesie podpisywania transakcji oraz logowania karta mikroprocesorowa wraz z aplikacją SCSA zastąpi token Vasco. Jedynym wymaganiem dla klientów którzy do tej pory posiadali karty mikroprocesorowe jest instalacja ww. aplikacji. Bankowość korporacyjna otrzyma NOWĄ odświeżoną szatę graficzną oraz bardziej intuicyjny interfejs.

Bankowość Detaliczna:

Zmiana Bankowości Internetowej nie wpłynie na logowanie i autoryzację użytkowników detalicznych. Szata graficzna również zostanie odświeżona, a sam system wzbogacony o usprawnienia zasugerowane przez klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami poprzez filmy instruktarzowe jak i instrukcję załączoną poniżej.

 

FILMY INSTRUKTARZOWE: