Zaloguj

Bankowość korporacyjna

Przeznaczony dla dużych firm, przedsiębiorstw i administracji publicznej Corporate Internet Banking to profesjonalny system bankowości elektronicznej z autoryzacją za pomocą karty chipowej, zapewniający jednocześnie maksimum bezpieczeństwa i swobodny dostęp do środków finansowych Twojej firmy 24h na dobę, 365 dni w roku.

System CIB zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności dzięki:

  • identyfikatorowi osobistemu z hasłem użytkownika,
  • karcie chipowej ze specjalnym czytnikiem.
  • tokenowi VASCO

 Karta chipowa to nowoczesne narzędzie służące do akceptacji (podpisu) składanych dyspozycji, stanowiący najpewniejsze zabezpieczenie spośród stosowanych przez banki. Chip jest zabezpieczony przed zapisem lub nieautoryzowanym odczytem. Karta ma licznik błędnych prezentacji numeru PIN i zostaje zablokowana, jeśli kilka razy wprowadzony zostanie błędny numer. Nawet po złamaniu wszystkich zabezpieczeń systemu, osoba nie dysponująca odpowiednią kartą chipową nie jest w stanie dokonać transakcji na cudzym rachunku.

Token VASCO jest to narzędzie służące do autoryzacji dla użytkowników realizujących takie operacje jak przygtowanie, import przelewów, zmiany danych kontrahentów, szablonów itp. Za jego pomocą użytkownicy mogą logować się do systemu oraz potwierdzać realizację operacji.

Poniżej do pobrania pliki dla korporacyjnej bankowości internetowej.