Zaloguj

Aktualności

Zasady rozliczania Tarczy Finansowej 2.0
Dodano: 09.11.2021

TARCZA FINANSOWA POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU
- prezentacja i szkolenia przygotowane przez PFR dotyczące procesu umorzeń
- Tarcza Finansowa 2.0.

W nawiązaniu do przekazywanej korespondencji w sprawie przygotowań do procesu umorzeń w ramach Tarczy Finansowej 2.0, uprzejmie informujemy, że PFR opracował prezentację dotyczącą zasad rozliczania Tarczy Finansowej 2.0. dla Przedsiębiorstw z sektora MŚP, która dostępna jest w poniższym załączniku

Na podstawie niniejszej prezentacji, PFR od 8 listopada br. będzie przeprowadzał cykl szkoleń adresowanych do Beneficjentów Tarczy Finansowej 2.0 z sektora MSP ukierunkowanych na poprawne złożenie Oświadczenia o rozliczeniu otrzymanej subwencji finansowej.
Szkolenie to pozwoli przybliżyć wszystkim zaineresowanym zasady rozliczania subwencji.Szkolenia przeprowadzane będą od 8.11 do 19.11. br. od godziny 13.00. Przewidywany czas szkolenia to ok. 1,5 h.

Pod adresem: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr-2-0/  PFR uruchomił stronę umożliwiającą bezpośrednie, indywidualne zapisy do szkoleń dotyczących rozliczeń Tarczy 2.0 dla MSP. Zachęcamy wszystkich uczestniczących w procesie rozliczeń Tarczy 2.0. do skorzystania z oferty szkoleniowej PFR.

Data ostatniej zmiany: 09.11.2021 16:10