Zaloguj

Aktualności

Szkolenia dotyczące Tarczy Finansowej PFR
Dodano: 12.04.2021

Szanowni Klienci

Informujemy, że na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju pojawiła się informacja o organizowaniu przez PFR od 15 kwietnia 2021 r. codziennych otwartych szkoleń online dla przedsiębiorców dotyczących zasad rozliczania i umarzania Tarczy Finansowej PFR 1.0. Szkolenia będą przeprowadzane oddzielnie dla przedstawicieli mikrofirm i oddzielnie dla przedstawicieli małych i średnich firm.

W trakcie bezpłatnych szkoleń zostaną przedstawione informacje o złożeniu oświadczenia o rozliczeniu się z PFR, wyliczeniu kwoty do zwrotu, warunkach jakie należy spełnić, aby subwencja została umorzona w 100% i inne kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Aby zapisać się na szkolenie należy dokonać rejestracji na stronie PFR pod adresem: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr/.

Zachęcamy Klientów będących Beneficjentami subwencji finansowej  w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0 do wzięcia udziału w szkoleniu.

Przyswojona wiedza ze szkoleń z zakresu procesu umorzeń, pozwoli wszystkim uczestnikom na ograniczenie pojawiania się pytań i wątpliwości z nim związanych. 

 

 

Data ostatniej zmiany: 12.04.2021 08:57