Strona główna » Informacja dotycząca sposobu logowania się i autoryzacji w bankowości internetowej

Nasze placówki

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu
ul. Słowackiego 7, 37-500 Jarosław
tel.: 16 621 04 31, fax: 16 621 62 63

Bankomaty

Dowiedz się, co
zrobić w sytuacji
utraty dokumentów

Informacja dotycząca sposobu logowania się i autoryzacji w bankowości internetowej

A A A

Szanowni Użytkownicy Bankowości Internetowej

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu informuje, że dla zwiększenia bezpieczeństwa Klientów autoryzujących transakcje kodami SMS rozbudowana została treść przekazywanych w tym celu wiadomości SMS. W związku z tym od dnia 16 maja 2016r. SMS z kodem autoryzującym będzie dodatkowo zawierał informacje szczegółowo opisane w treści komunikatu, który Państwo otrzymaliście w systemie bankowości internetowej. Komunikat wyświetla się po zalogowaniu do systemu.

Klientów, którzy do logowania do bankowości internetowej i autoryzacji operacji używają tokena w celu zwiększenia bezpieczeństwa zachęcamy do przejścia na logowanie do systemu za pomocą haseł maskowanych i zatwierdzania operacji kodami SMS otrzymywanymi na telefon komórkowy lub w uzasadnionych przypadkach jak dotychczas za pomocą tokena. Hasła maskowane i kody SMS mogą być udostępnione na wniosek Klienta, złożony w placówkach naszego Banku.
Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo w Zespole Obsługi Informatycznej  - Centrala Banku, ul. Słowackiego 7 w Jarosławiu, telefon: 16 6216263, e-mail: informatycy-bs.jaroslaw@bankbps.pl.

Zalecamy zapoznanie się z dostępnymi na stronie internetowej Banku (http://www.bsjaroslaw.pl/bezpieczenstwo-bankowosci-internetowej) informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa bankowości internetowej, oraz stosowanie się do umieszczonych tam wskazówek.