Strona główna » Bank » Bankowość internetowa

Nasze placówki

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu
ul. Słowackiego 7, 37-500 Jarosław
tel.: 16 621 04 31, fax: 16 621 62 63

Bankomaty

Dowiedz się, co
zrobić w sytuacji
utraty dokumentów

Bankowość internetowa

A A A

Bank Spółdzielczy oferuje Państwu jedną z najnowocześniejszych, a zarazem bardzo bezpiecznych usług, dostęp do rachunku przez Internet - Centrum Usług Internetowych. Korzystanie z systemu jest łatwe i bezpieczne, dostępne z dowolnego miejsca na świecie, a także możliwe przez całą dobę i przez cały rok. Jednym warunkiem korzystania z usług jest dostęp do komputera klasy PC z przeglądarką WWW. Warto podkreślić, że w projektowaniu i budowie systemu wykorzystano najnowszą wiedzę i technologię zabezpieczającą przed ewentualnymi próbami włamania.

Centrum Usług Internetowych umożliwia:

  • skrócenie do minimum czasu spędzonego w Banku,
  • kontrolowanie na bieżąco stanu rachunku,
  • wysyłanie przelewów,
  • otwieranie i zamykanie lokat,
  • doładowania telefonów komórkowych pre-paid,
  • szybkie i efektywne zarządzanie finansami ,
  • dokonywanie operacji oraz korzystanie z bieżących informacji bez konieczności wizyty w Banku.

Proponujemy Państwu, dwie mozliwości autoryzacji w zależności od wielkości firmy i formy prawnej dwie możliwości korzystania z Centrum Usług Internetowych:

  • Dla osób fizycznych oraz małych i średnich firm, reprezentowanych wobec banku przez jedną osobę przygotowaliśmy wersję, w której identyfikacja następuje po podaniu hasła maskowalnego. Do autoryzacji przelewów wykorzystywane są kody przekazywane klientom za pomocą SMS. Poza możliwościami wskazanymi wyżej system pozwala również na dokonywanie przelewów w formacie wymaganym przez ZUS oraz Urząd Skarbowy.
  • Dla większych firm, o większej liczbie osób upoważnionych do reprezentowania firmy wobec banku przygotowaliśmy specjalną wersję - korporacyjną. Klientom wydawane są karty chipowe. Osoby upoważnione do akceptacji przelewów otrzymują karty, dzięki którym następuje poprawna identyfikacja użytkownika. W tej wersji istnieje możliwość nadawania uprawnień wielu osobom. Administrator systemu, pracownik Państwa firmy, określa zakres uprawnień każdego pracownika. Dla przykładu można nadać pracownikowi uprawnienia jedynie do wprowadzania nowych przelewów uniemożliwiając jej uzyskanie podglądu stanu rachunku, jego historii. Poza tym system umożliwia stworzenie bazy odbiorców, adresatów przelewów, lub też przenoszenia odpowiednio sformatowanych plików z używanych przez Was systemów finansowo księgowych.

Pomoc:

Zespół Obsługi Informatycznej BS Jarosław
od poniedziałku do piątku w godz. 800 do 1730
tel. 16 6216263